Новости проекта
Научный семинар
Перенос и удаление уроков
Навстречу новым горизонтам с Парком высоких технологий
Станьте участником программы «Учитель для Беларуси»!
Знакомьтесь с героями Schools.by!
Награждение победителей конкурса
Голосование
Нравится ли вам наш сайт?
Всего 30 человек

План мероприятий

Дата: 29 декабря 2017 в 12:24, Обновлено 9 марта в 09:29

Мерапрыемствы,

 якія праводзяцца ў рамках шостага школьнага дня ў дзяржаўнай установе адукацыі “Навучальна – педагагічны комплекс Дзераўноўскі яслі – сад – сярэдняя школа Слонімскага раёна”

на І паўгоддзе 2018/2019 навучальнага года

Дата

Форма і змест мерапрыемства

Класы

Адказныя

05.01

Гульнявая праграма “Калядкі”

Гадзіна зносін “ Мастацтва сябраваць”

Акцыя “Добрае сэрца”

1-8

9-11

5-9

Злотнікава А.А.

Дубовік Н.І.

Дзягцярык В.В.

12.01

Дзень здароўя

Спартыўнае свята “Усе на лыжню!!!”

Фестываль “Хрыстаславы” Майстар-клас “Анел на Раство”

1-11

6-9

Касперчык М.М.

Осіпава Г.А.

Злотнікава А.А.

19.01

Дзень снега

Забаўляльная праграма “Снежныя забавы”

1-11

Кароль М.Р.

Сокал А.В.

Ганчарук В.А.

26.01

Віктарына “Падарожжа ў краіну казак. Казкі чараўніцы-зімы”

Круглы стол “Я адказны за свае ўчынкі”

Свабодны мікрафон “Маральны доўг і сумленне чалавека”

1-4

5-8

9-11

Ніўкіна К.М.

Дубовік Н.І.

Токарава М.А.

02.02

Творчая майстэрня “Дапаможам птушкам”

Конкурс-выстава  малюнкаў “Школьныя перапынкі”

Вечар сустрэчы “Ізноў школьны вальс гучыць для вас”

1-4

5-7

8-11

Дубнавіцкая А.М.

Свірэпік В.А.

Ганчарук В.А.

Осіпава Г.А.

09.02

 Дзень здароўя

Спартыўна-гульнявая праграма “Вас выклікае спартландыя”

Спаборніцтвы “Спартыўныя старты”

1-4

5-11

Кароль М. Р.

Закаўраш Р.І.

16.02

Гадзіна пытанняў і адказаў “Вітаміны на талерцы”

Інтэрактыўная гульня “Цудоўны падводны свет”

“Афганістан – наша памяць і боль” прагляд і абмеркаванне відэаматэрыялаў

1-4

5-8

9-11

Ніўкіна К.М.

Банцэвіч С.В.

Сільчук Р.Я.

23.02

Інтэлектуальная гульня “Што? Дзе? Калі?” да дня Абаронцаў Айчыны

Вусны часопіс “Па старонках Адміністрацыйнага права”

Літаратурная гасцёўня “І подзвіг, і мужнасць, і слава….”

1-4

5-8

8-11

Касперчык М.М.

Токарава М.А.

Сокал А.В.

02.03

Гульня-віктарына “Небяспечныя звычкі”

Майстар-клас “Сурвэтка для любай матулі”

Інтэлектуальная гульня “Хто хоча стаць міліянерам?”

1-4

5-8

9-11

Ніўкіна К.А.

Злотнікава А.А.

Банцэвіч С.В.

09.03

Дзень здароўя

Спартыўнае свята “Падарожжа за скарбам здароўя”

Спартыўнае спаборніцтва “Вясеннія старты”

1-4

5-11

Дубнавіцкая А.М.

Осіпава Г.А.

Закаўраш Р.І.

16.03

Эколага-краязнаўчая гульня “Сцяжынкамі роднага краю”

Кансультацыйная гадзіна “Віртуальныя сябры: ці можна давяраць сацыяльнай сеці”

Гульня-трэнінг “Падарожжа на незнаёмую планету”

1-4

5-8

9-11

Касперчык М.М.

Свірэпік В.А.

Ганчарук В.А.

23.03

Псіхалагічная гульня “Вяселка настрою”

Вусны часопіс “Дом, дзе жыве небяспека”

Інтэлектуальная гульня “Краіна беларусаў”

1-4

5-8

9-11

Дубовік Н.І.

Токарава М.А.

Сокал А.В.

30.03

Экалагічная віктарына “У госці да пярнатых сяброў” (да Міжнароднага дня птушак)

Музыкальная віктарына “Вясенняя капель”

Інтэрактыўная гульня “Эрудыт”

1-4

5-7

8-11

Сільчук Р.Я.

Патройная Н.М.

Банцэвіч С.В.

06.04

Забаўляльная гульня “Павінны смяяцца дзеці”

Сацыяльна-псіхалагічная гульня “Я выбіраю жыццё”

Дзелавая гульня “Правілы зносін”

1-4

5-8

9-11

Кароль М.Р.

Дубовік Н.І.

Осіпава Г.А.

13.04

Дзень здароўя

Спартыўнае свята “Здароўе ў нашых руках”

Спатрыўнае свята “Алімпійскія надзеі”

1-4

5-11

Ніўкіна К.М.

Закаўраш Р.І.

20.04

Творчая майстэрня “Усе ўмею зрабіць сам”

Інтэрактыўная гульня “У свеце жывел”

Гадзіна зносін “Прафілактыка праяўлення булінга”

1-4

5-8

9-11

Дубнавіцкая А.М.

Банцэвіч С.В.

Токарава М.А.

27.04

Інтэлектуальная гульня “Разумнікі і разумніцы”

Майстар-клас “Велікодныя дары”

Акцыя “Велікодны падарунак”

1-4

5-8

9-11

Касперчык М.М.

Злотнікава А.А.

Дзягцярык В.В.

04.05

Віктарына па правілах дарожнага руху “Не толькі ведай, але і захоўвай”

Інтэлектуальная гульня “Вакол света”

Гульня-віктарына “Падарожжа ў старажытны свет”

1-4

5-8

9-11

Дубнавіцкая А.М.

Свірэпік В.А.

Ганчарук В.А.

11.05

Дзень здароўя

Спартыўнае свята “Усей сям’ей на старт!”

Першанства школы па тэнісу

1-4

5-11

Кароль М.Р.

Закаўраш Р.І.

18.05

Гадзіна карыснай інфармацыі “Хачу ведаць…..”

Урок міласэрнасці “Сімволіка Рэспублікі Беларусь”

Эканамічная гульня “Біржа працы”

1-4

5-8

9-11

Ніўкіна К.М.

Сільчук Р.Я.

Осіпава Г.А.

25.05

Экскурсія на прыроду “Ах, лета, лета…”

Квест-гульня “Мой горад”

Трэнінгавы занятак “Як пераадолець экзаменацыйны стрэс”

1-4

5-8

9-11

Касперчык М.М.

Свірэпік В.А.

Дубовік Н.І.


 

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.